Büyük Boy Parça Bez - DMG Parça Bez Temizlik

DMG

logo
  • 0535 709 21 42

  • uygunparcabez@gmail.com

  • İletişim Adresimiz

  • Sultanbeyli/İstanbul

  • 08:00 - 20:00

  • Pazartesi - Cumartesi

Yardıma ihtiyacın mı var ?

Bize 0535 709 21 42 bu numaralardan ulaşabilirsiniz.

Hemen Arayın
HABER

Büyük Boy Parça Bez

Parça Bez ve Temizlik Ürünleri


DMG temizlik ve parça bez firması uzun yıllardır müşterilerine hizmet vermektedir. Satış merkezleri, yönetim ve lojistik bölümleri İstanbul’da bulunmaktadır.
Bireysel ve kurumsal pek çok müşteriye sahip olan bu firma müşterilerine en iyi ürünleri, en iyi hizmeti en kaliteli malları sağlar. 
Kalitesi, hızı ve uygun fiyatlı oluşu bu markayı öne çıkarır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bu firma müşteri gereksinimlerini, talep ve önerilerini dikkate alarak ürün ağını yeniler ve geliştirir.
Modern çağa ayak uydurarak hizmetlerini yeniler ve yeniliğe açık hale getirir. Türkiye’nin her yerinde bulunan gelişmiş dağıtım hizmeti ile ürünleriniz en kısa sürede size ulaşmaktadır.
Sadece parça bez değil temizlik ürünleri konusunda da markalaşmıştır. Temizlik ürünleri ve parça bezler ile ilgileniyorsanız firmanın web sitesine göz atabilir ve diğer ürünler hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.
Firma telefon numarası: 0535 709 21 42


Büyük Boy Bez (50cm – 2 metre bezler)

Büyük boy bez temizlik ve tekstil alanlarında kullanılabilir. Sanayi kuruluşlarında kimyasal maddelerin temizlenmesinde kullanılan endüstriyel bir temizlik ürünü olarak da kullanabilirsiniz.
2 metreye kadar ulaşan boyu ile bezleri firmadan temin edebilirsiniz. Size büyük boy bez en hızlı biçimde firma tarafından ulaştırılacaktır. Farklı boyutlarda parça bez çeşitlerine de ulaşabilirsiniz.
Uygun ve kaliteli bezlere ulaşmak için ‘ww.uygunparcabez.com’ web sitesine bakabilirsiniz.