Ham Bez - DMG Parça Bez Temizlik

DMG

logo
  • 0535 709 21 42

  • uygunparcabez@gmail.com

  • İletişim Adresimiz

  • Sultanbeyli/İstanbul

  • 08:00 - 20:00

  • Pazartesi - Cumartesi

Yardıma ihtiyacın mı var ?

Bize 0535 709 21 42 bu numaralardan ulaşabilirsiniz.

Hemen Arayın
HABER

Ham Bez

Parça Bez ve Temizlik Ürünleri

DMG parça bez yıllardır İstanbul’da bireysel ve kurumsal müşterilerine yıllardır hizmet sağlamaktadır ve bu durumdan oldukça memnundurlar. Yenilenen teknolojiye ayak uydurup buna göre fikirler geliştirerek ürünlerini oluşturur.


Hizmet ağı tüm Türkiye’yi kapsamaktadır. Firma sektörel yönetim ve lojistiğini İstanbul üzerinden sağlamaktadır. 


Müşteri memnuniyeti üzerine yoğunlaşan markanın fiyatları oldukça uygundur. Müşteri talep ve önerilerine açık bir firmadır. Müşterilerine en uygun hizmeti veren bu firma alanında gayet iyi ve deneyimlidir. 


DMG parça bez ve temizlik ürünlerinde markalaşmıştır. Eğer ilgilenip iletişime geçmek isterseniz ‘www.uygunparcabez.com’ web sitesini ziyaret edebilir veya ‘0535 709 2142’ numaralı telefonu arayabilirsiniz. Firma aldığınız ürünü size en hızlı şekilde ulaştıracaktır.


Ham Bez


Ham bez işlenmemiş kumaşa verilen bir isimdir ve amerikan bezi olarak da adlandırılmaktadırlar. Hiç işlem görmemiş iplikten, işlem görmeden üretilirler. Beyaz bir renge sahiptirler. Boyama ve terbiye işleminden geçmemiş, dokunduğu hali ile tezgâhtan çıkan ham bez işlem görmeden de kullanılabilirler. Doğal bir bezdir. Firma ham bezi size en uygun ve en hızlı şekilde ulaştırmaktadır.


Temizlik, bez çanta, kalemlik, cüzdan, kese, kıyafet vb. alanlarda kullanıma oldukça uygun bir malzemedir. Baskı yapımı ve resim çizmek için uygundur. Sadece temizlik alanında değil farklı birçok alanda kullanıma açıktır.


Ham bez ve farklı çeşit bezlere ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz.