Serigrafi Bezi - DMG Parça Bez Temizlik

DMG

logo
  • 0535 709 21 42

  • uygunparcabez@gmail.com

  • İletişim Adresimiz

  • Sultanbeyli/İstanbul

  • 08:00 - 20:00

  • Pazartesi - Cumartesi

Yardıma ihtiyacın mı var ?

Bize 0535 709 21 42 bu numaralardan ulaşabilirsiniz.

Hemen Arayın
HABER

Serigrafi Bezi

Parça Bez ve Temizlik Ürünleri


DMG parça bez ve temizlik yıllardır bütün müşterilerine en iyi şekilde hizmet etmektedir. Bireysel ve kurumsal müşterilere sahip bir firmadır. Müşterileri için kaliteli ürünleri hizmete sunmaktadır. Firmanın merkezi İstanbul’da bulunur. Firmanın hizmet ağı Türkiye’yi kapsamaktadır. 

Uzun yılları geçen firma deneyimi ile en kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz. Her geçen gün kendini ve ürünlerini müşteri gereksinimlerine göre yenileyen bir firmadır. 

Uygun fiyatları, kalitesi ve hızı ile öne çıkar. Geniş ve hızlı bir servis ağına sahip olan firma en iyi şekilde hizmet eder. Siparişlerinizi gün içerisinde çok hızlı bir şekilde hazırlayıp teslim eder. Mümkün olmadığı zamanlarda ise 24 saat içinde elinize ulaştırılmaktadır. Ürünlerinizi size uygun fiyatlandırmalar ile sunmaktadır.

Farklı parça bez çeşitlerine ve temizlik ürünlerine ‘www.uygunparcabez.com’dan veya telefon numaralarından ulaşma imkânınız vardır. Geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacaktır.


Serigrafi Bezi


Serigrafi bir seri baskı yapma biçimidir. Geçmişi çok eskilere uzanan bir sanat dalıdır. Son zamanlarda sanayinin gelişimi ile bu sanat dalı da iyice önem kazanmıştır.

Kumaş üzerine serigrafi baskı yapılması mümkündür. Serigrafi bezi ile pek çok şey yapmak mümkündür. Serigrafi bezi üzerine yapılan baskılar sayesinde birçok şey yapmak mümkündür. Özellikle çanta yapımında kullanılan bir bezdir. Bu baskılar, ürünlerin markalanmasında da kullanılabilir. Çok fazla kullanım alanı vardır ve çokça tercih edilir.